Naujienos

Pavasariniai profesinės kvalifikacijos tobulinimo renginiai

Artėja pavasaris, o kartu su juo ir pirmieji mūsų renginiai:

  • Kovo 19 d. 14 val. kartu su Lietuvos klinikinės toksikologijos draugija organizuojame tradicinę nuotolinę mokslinę praktinę konferenciją. Programa šiuo metu yra derinama, preliminariai planuojame aptarti endoskopinių tyrimų reikšmę ūminių apsinuodijimų diagnostikoje ir gydyme, kai kuriuos nuodinguosius Lietuvos augalus, kvaišalų įtaką neurokognityvinėms funkcijoms ir kitus aktualius klausimus. Apie registracijos pradžią informuosime svetainėje ir Facebook’e, registracijos nuorodą išsiuntinėsime laiškais. Tikimės, kad konferencijos vaizdo įrašas bus mėnesį laiko prieinamas jos dalyviams.
  • Kovo 21 d. 15 val. Jonavos Kultūros centro meno galerijoje (Žeimių g. 15) organizuojame mokslinę praktinę konferenciją „Asmenybių ir įvykių įtaka klinikinės toksikologijos ir gydomųjų aferezių raidai Kauno regione“. Konferencijos metu aptarsime pastarųjų 60-ies metų įvykius, tokius kaip avarija G/S „Azote“ ir jos padariniai, prisiminsime kolegas, kurių pastangomis buvo sukurti pamatai dabartinei veiklai. Renginys uždaras, LieAKTA nariai ir svečiai apie programą bus informuoti laiškais.
  • Kovo 18–24 d. tarptautinės Apsinuodijimų prevencijos ir Smegenų pažinimo savaitės. Deja, bet nesame pajėgūs kartu su dviem konferencijom suorganizuoti renginių visuomenei, todėl geriausiu atveju sukursime tinklalaidę, skirtą Pasaulinei inkstų dienai (Lietuvoje ši diena perkelta iš kovo 14 d. į kovo 21 d.).

Iki vasario mėn. pabaigos svetainėje paskelbsime 2023 metų veiklos ataskaitą ir paprašysime ją patvirtinti nuotoliniu būdu, o artimiausiu metu laiškais priminsime narystės mokesčius.

Pagarbiai,

Jonas Šurkus

Komentarai yra išjungti