Naujienos

Bus keičiami klinikinės toksikologijos paslaugų teikimo specialieji reikalavimai

Š. m. vasario 28 d. nuotoliniame pasitarime aptarta būtinybė atnaujinti sveikatos apsaugos ministro 2004 m. balandžio 30 d. įsakymu Nr. V-300 patvirtintus klinikinės toksikologijos stacionarinių paslaugų teikimo specialiuosius reikalavimus. Pasitarime dalyvavo SAM Specializuotos sveikatos priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Arvydas  Gabrilavičius, RVUL Toksikologijos centro vadovas doc. Robertas Badaras, RVUL Ūminių apsinuodijimų skyriaus ir Toksikologijos RITS vedėja Gabija Laubner Sakalauskienė ir aš.

Klinikinės toksikologijos stacionarinių paslaugų teikimo specialieji reikalavimai yra ne tik 20 metų senumo, bet turbūt ir vieninteliai išlikę senojo pavyzdžio (lentelių formos) reikalavimai, todėl numatyti svarbiausi pakeitimai, sutarta dėl darbų sekos ir pasidalijimo, sekantis (jau darbinis) pasitarimas numatytas kovo mėn. pabaigoje.

Jeigu turėtumėte pasiūlymų dėl Jūsų manymu reikalingų klinikinės toksikologijos stacionarinių paslaugų teikimo specialiųjų reikalavimų pakeitimų ar papildymų, prašau atsiųsti savo pasiūlymus elektroniniu laišku adresu lieakta@gmail.com

Pagarbiai,

Jonas Šurkus

Komentarai yra išjungti