Naujienos

Aferezių pažinimo diena (2023-09-19) ir naujosios gydomųjų aferezių gairės

Dėka Mariaus Permino smalsumo, sužinojome, kad trečiąjį rugsėjo antradienį Amerikos aferezių draugija (American Society for Apheresis, ASFA) švenčia kaip Aferezių pažinimo dieną (Apheresis Awareness Day) ir kviečia visus švęsti ją kartu š. m. rugsėjo 19 d. Apie ASFA iniciatyvas smulkiau galima sužinoti čia: Apheresis Awareness Day

ASFA svetainėje paskelbtas ir ilgai lauktas 9-asis specialusis Gydomųjų aferezių naudojimo klinikinėje praktikoje gairių leidinys. Nesame tikri ar ši nuoroda į gaires Guidelines on the Use of Therapeutic Apheresis in Clinical Practice veiks visuose kompiuteriuose, bet pabandyti tikrai verta.

Planuojame palaikyti ASFA iniciatyvą ir organizuoti Aferezių pažinimo dieną. Pamanėme, kad prasmingiausia būtų suorganizuoti nuotolinį seminarą ir aptarti naująsias gaires, pirmoje eilėje naujienas ir pasikeitimus. Apie organizuojamo seminaro laiką ir programą LieAKTA nariai bus informuoti elektroniniu laišku. Jeigu būtų kitų idėjų, galėtumėme jas pabandyti įgyvendinti kartu, duokite mums apie tai žinoti.

Pagarbiai,

Jonas Šurkus

Komentarai yra išjungti